سئو چیست؟

هر روز 5 میلیارد جستجو از طریق گوگل در سراسر جهان انجام می شود و درصد بسیار بالایی از کاربران از این طریق وارد وب سایت ها می شوند. جستجو در گوگل در ما به یک عادت تبدیل شده است و تقریبا هر چیزی را که بخواهیم در گوگل جستجو می کنیم. اما چه چیزی باعث می شود گوگل بهترین نتایج را برای آنچه ما خواسته ایم به ما نشان دهد؟ اینجاست که باید کلمه ای به نام سئو یا بهینه سازی موتور جستجو را بشناسیم.

هدف از سئو چیست؟

علاوه بر چندین روش که منجر به ورود کاربر به سایت می شود، مانند فعالیت در شبکه های اجتماعی یا ارسال پیامک انبوه، به سئو نیاز داریم. زیرا سئو می تواند یک روش کم هزینه برای سایت شما باشد و کاربرانی که از طریق جستجوی گوگل به سایت شما می آیند اغلب افرادی هستند که کاربران هدف شما هستند. همچنین با انجام سئو سایت خود به برند خود اعتبار می دهید. تمامی مزایای ذکر شده از سئو مستلزم آن است که روند اجرای آن به درستی انجام شود.

هدف از سئو چیست؟

SEO برنامه نویسی یا کدنویسی نیست! بلکه سئو بهینه سازی صفحات برای رسیدن به رتبه مناسب در نتایج گوگل است. به عنوان مثال وقتی کلمه ای را در گوگل یا هر موتور جستجوی دیگری جستجو می کنید، نمایش سایت ها تصادفی یا با ترفند خاصی نیست و قبلاً اتفاقی در پس زمینه افتاده است. در واقع گوگل با قالب های هوشمند و متعدد خود تصمیم می گیرد که چه سایتی برای کاربر مناسب است و اگر سایت سئوی مناسبی نداشته باشید در این رقابت شکست خواهید خورد.

با توجه به توضیحات بالا، حتما متوجه شده اید که سئو چقدر می تواند برای یک سایت یا کسب و کار مهم باشد. اکثر کسب و کارها فکر می کنند با طراحی سایت می توانند جایگاه خوبی در گوگل داشته باشند، اما بدون شک سایتی که می خواهد در اینترنت در زمینه معرفی خدمات، تجارت یا فروش محصولات موفق باشد، باید سایت خود را سئو کند.

مراحل انجام سئو

خدمات‌ سئو‌ سایت‌ وردپرس

بدون شک شما با سیستم وردپرس به عنوان محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا آشنایی دارید، این گزینه به دلیل امکانات گسترده ای که ارائه می دهد در بین صاحبان وب سایت بسیار محبوب است. البته استفاده از این سیستم کاربردی به این معنی نیست که وب سایت شما از نظر ربات های گوگل به یک وب سایت کامل تبدیل می شود! بلکه پس از راه اندازی وردپرس مانند هر سیستم دیگری باید خدمات سئوی وردپرس را نیز دریافت کنید تا بتوانید رتبه وب سایت خود را در بین رقبا ارتقا دهید.
در کنار تمام مزایای استفاده از وردپرس، این نکته را نیز باید در نظر گرفت. توجه داشته باشید که سیستم وردپرس بسیار سئو دوستانه است. این بدان معناست که اگر خدمات سئوی مناسبی را دریافت کنید، می توانید بهترین نتیجه را برای موقعیت وب سایت خود در کمترین زمان ممکن مشاهده کنید. از آنجایی که وب سایت های وردپرسی هر روز بیشتر از دیروز در حال گسترش هستند، این وب سایت ها باید به خوبی با خدمات سئو حرفه ای آشنا باشند. در این مقاله به طور کامل در مورد انواع خدمات سئو سایت وردپرسی، مزایا و روند انجام خدمات حرفه ای سئو سایت توسط FANWEBCO می باشد، شما مطالعه خواهید کرد.

خدمات سئو وردپرسی

خدمات سئوی وردپرس اقداماتی هستند که به صاحبان وب سایت کمک می کنند تا از طریق موتور جستجوی گوگل بازدیدکنندگان را جذب کنند. در واقع سئو راهی است که وب سایت ها می توانند مخاطبان هدف خود را جذب کنند، فقط باید مطابق میل آنها عمل کنید و ربات های گوگل مخاطبان علاقه مند را به سمت وب سایت شما سوق می دهند! از آنجایی که وردپرس یکی از محبوب ترین گزینه ها برای خدمات طراحی وب سایت وردپرس است، انجام خدمات سئوی وردپرس آن است. توجه زیادی را به خود جلب کرده است. در این بین، شرکت هایی هستند که خدمات سئوی سایت وردپرسی را ارائه می دهند و به صاحبان وب سایت کمک می کنند تا با پیاده سازی خدمات حرفه ای سئو در وب سایت وردپرس خود، کسب و کار خود را در بین اولین نتایج جستجوی گوگل قرار دهند. سئو سایت حرفه ای به عنوان یک راه رایگان برای بهبود وضعیت وب سایت ها در نظر گرفته می شود، اما انجام خدمات سئو وب سایت وردپرس به صورت حرفه ای نیاز به فرد یا تیم متخصص در این زمینه دارد. در واقع قوانین سئو به قدری ساده به نظر می رسند که به راحتی قابل پیاده سازی هستند. اما باید بدانید که سایر وب سایت های وردپرسی که رقبای شما هستند و در رتبه های بهتری از نتایج جستجو قرار دارند این موضوع را به این سادگی نمی دانند! پیاده سازی قوانین سئو به صورت حرفه ای در وب سایت وردپرسی به شما کمک می کند تا از قابلیت هایی که این سیستم مدیریت محتوا در اختیار کاربران قرار می دهد بهترین استفاده را داشته باشید و خدمات سئو حرفه ای را برای بهبود وضعیت سئوی وب سایت خود در کمترین زمان ممکن ارائه دهید.

خدمات سئو وردپرس شامل چه مواردی است؟

خدمات سئو وردپرس در دسته بندی های مختلفی ارائه می شود تا صاحبان وب سایت بتوانند وب سایت خود را از جنبه های مختلف بهینه کنند. شما می توانید با انتخاب یک یا چند سرویس وب سایت خود را بهبود ببخشید، انتخاب خدمات به عوامل مختلفی مانند موقعیت وب سایت بستگی دارد. با کمک یک فرد یا تیم مجرب در این زمینه می توانید نیاز وب سایت خود را برای بهبود در جنبه های مختلف سئوی سایت وردپرسی و دریافت خدمات حرفه ای سئو سایت وردپرسی به وضوح مشخص کنید.
لیست خدمات سئو سایت وردپرسی را بخوانید. زیر:

خدمات فنی سئو سایت وردپرس

خدمات سئو فنی سایت مربوط به مسائل فنی وب سایت می باشد از این رو به این اقدامات خدمات سئو فنی نیز می گویند. در این دسته از خدمات، تمرکز اصلی بر زیرساخت وب سایت است. به این ترتیب تمامی اقدامات لازم برای ارتقا یا بهبود زیرساخت وب سایت انجام می شود. به این ترتیب موتور جستجو به راحتی می تواند فرآیندهای مبتنی بر خزیدن و نمایه سازی صفحات وب سایت مورد نظر را انجام دهد. وب سایت هایی که سئوی فنی را نادیده می گیرند در واقع بخش بزرگی از روند بهبود وب سایت خود را از دست می دهند. بنابراین، قبل از صرف هزینه، زمان و انرژی برای سایر جنبه های سئو وردپرس، پیشنهاد می کنیم ابتدا این قسمت را پوشش دهید.
سئو فنی به عنوان یکی از چالش برانگیزترین و مهم ترین بخش های سئو وردپرس شناخته می شود. این ابزار به صاحبان وب سایت کمک می کند تا جنبه های فنی وب سایت خود را بهبود بخشند و رتبه آن را در نتایج جستجوی گوگل افزایش دهند. مهمترین ویژگی سئو فنی این است که به ربات های گوگل کمک می کند تا وب سایت مورد نظر را بهتر درک کنند و در نتیجه وب سایت به مخاطبان هدف نشان داده می شود.

خدمات سئوی داخلی سایت وردپرس

خدمات سئوی داخلی سایت وردپرس (در سئوی صفحه) صرف نظر از هر زیرساختی به محتوای وب سایت شما برمی گردد. گوگل با کمک این خدمات به شما کمک می کند تا صفحه ای بهینه و با کیفیت را در اختیار خوانندگان قرار دهید. بنابراین مخاطبان شما در چند ثانیه اول صفحه وب سایت را ترک نمی کنند، بلکه تشویق می شوند تا بیشتر مطالعه کنند. با توجه به اینکه با رعایت سئوی داخلی و دریافت خدمات سئوی سایت وردپرسی می توانید شانس حضور در صفحات اول جستجوی گوگل را تا حد زیادی افزایش دهید. این دسته از خدمات تاثیر شگفت انگیزی در بهینه سازی وب سایت شما خواهند داشت.
این قسمت از سئو در واقع به تمام فعالیت هایی که در داخل صفحه وب سایت انجام می شود اشاره دارد. هر اقدامی که در این صفحات انجام شود بر درک وب سایت شما توسط روبات های گوگل تأثیر می گذارد. بدون شک این بخش در مرحله دوم قرار می گیرد. یعنی بعد از اجرای سئو فنی نوبت به پیاده سازی سئو داخلی وب سایت می رسد. همچنین اجرای سئو داخلی قبل از هر اقدامی در زمینه سئو خارجی بسیار مهم است. زیرا این مرحله بر درک گوگل از محتوای صفحه شما تأثیر می گذارد. در این مرحله به ربات های گوگل می گویید که وب سایت شما در چه زمینه ای فعال است، بنابراین این ربات ها ارتباطی بین وب سایت شما و مخاطبان هدف ایجاد می کنند.

خدمات سئوی خارجی سایت وردپرس

خدمات سئو سایت وردپرس خارجی و لینک بیلدینگ را می توان در دسته بندی بزرگ و جدا از فرآیند و خدمات سئو سایت وردپرس قرار داد. این خدمات در خارج از دامنه انجام می شود. در واقع آشنایی با تکنیک های منحصر به فرد این کار برای ارائه خدمات سئو ضروری است. این تکنیک ها مربوط به ربات های گوگل هستند. حتما می دانید که این ربات ها بر فعالیت شما نظارت می کنند، این فعالیت ها به فعالیت های داخل دستگاه محدود نمی شود. در صورت مشاهده قوانین مربوط به سئو خارجی توسط آنها به عنوان یک صفحه معتبر شناخته می شوید.
سئوی خارجی و خدمات لینک بیلدینگ همانطور که از نام آنها پیداست خارج از دامنه و وب سایت انجام می شود. اما در نهایت این خدمات منجر به تایید شما توسط ربات ها و بهبود صفحه شما در موتور جستجو می شود. یکی از اقدامات مربوط به سئوی خارجی وردپرس لینک بیلدینگ است. لینک بیلدینگ با وجود مزایایی که برای وب سایت دارد، اقدامی بسیار حساس به حساب می آید. زیرا مانند سایر اقدامات در سئوی خارجی، اگر به درستی اجرا نشود، جریمه می شود.
لینک سازی خارجی به این معنی است که صفحه خود را در ارائه محتوا به وب سایت های دیگر ارجاع می دهید. البته این ارجاع باید با لینک های خارجی معتبر انجام شود. در نتیجه گوگل شما را به عنوان یک صفحه معتبر در نظر می گیرد. این روش یکی از بهترین راه‌ها برای افزایش تعامل وب‌سایت در نظر گرفته می‌شود، اما به شرطی که در اجرای آن دقت کافی داشته باشید.

سئوی محلی سایت وردپرس

کسب و کارها و وب سایت هایی که در دنیای فیزیکی کار می کنند یا به عبارتی موقعیت فیزیکی دارند می توانند از این قسمت از خدمات سئو وردپرس به بهترین نحو استفاده کنند. خدمات سئوی سایت وردپرس محلی مجموعه ای از اقدامات است که به این نوع کسب و کارها کمک می کند تا مخاطبان خود را راحت تر پیدا کنند. با پیروی از این مجموعه قوانین سئو، مخاطبان می توانند از خدمات ارائه شده پیرامون خود مطلع شوند، در نتیجه کسب و کارها به راحتی در دسترس مخاطبان هدف قرار می گیرند.

SEO محتوای سایت وردپرس

ایجاد محتوای سئو یا ایجاد محتوا برای سئو یکی از بخش های اصلی بهبود وب سایت است. در واقع وب سایت ها هنگام تولید محتوا باید دو نکته اصلی را در نظر داشته باشند، نکته اول مخاطبی است که از وب سایت بازدید می کند، نکته دوم روبات های گوگل هستند که با نظارت بر محتوای تولید شده توسط وب سایت، کیفیت عملکرد آن را تعیین می کنند. صاحبان وب سایت باید با ارائه محتوا رضایت مخاطبان و ربات های گوگل را به طور همزمان جلب کنند. مخاطبانی که از وب سایت شما بازدید می کنند باید از محتوای ارائه شده رضایت داشته باشند، در عین حال وقتی ربات های گوگل محتوای شما را بررسی می کنند باید فاکتورهای مورد نظر خود را در محتوای ارائه شده بیابند تا آن را یک محتوای ارزشمند بدانند. این دقیقا زمانی است که سئو حرفه ای اهمیت پیدا می کند. به این ترتیب هر قدر هم که یک نویسنده توانایی داشته باشد، به یک متخصص سئو نیاز است تا محتوای مورد نظر را طبق قوانین سئو ویرایش کند. به این ترتیب، ربات‌های Google نیز توانایی نویسنده و ارزش محتوا را درک خواهند کرد.

چرا به سئو سایت وردپرس نیاز دارید؟

شکی نیست که شما برای سایت وردپرسی خود به سئو نیاز دارید. وجود خدمات سئو وردپرس به وب سایت شما کمک می کند تا با استفاده از تکنیک های رایگان یا مقرون به صرفه در لیست اول نتایج جستجوی گوگل قرار گیرد. در نتیجه بهینه سازی سئوی وردپرس وب سایت می تواند به دیده شدن آن و در نتیجه افزایش کارایی آن کمک کند. با توجه به رقابت بین وب سایت های گوگل، پیشنهاد می کنیم استفاده از این خدمات را جدی بگیرید. در زیر فهرستی از دلایل اصلی که شما را مجبور به استفاده از خدمات سئوی وردپرس می کند آورده شده است:

قیمت مناسب خدمات سئو سایت وردپرس

اگرچه انواع خدمات سئو با قیمت های متفاوتی ارائه می شود، اما در این زمینه باید بگوییم که یکی از مهم ترین ویژگی های خدمات سئو وردپرس ارزان بودن آن است. بدون شک هزینه برخی خدمات در این زمینه نسبت به سایر خدمات کمتر یا بیشتر است اما در کل می توان گفت که هزینه خدمات سئو وردپرس کاملا مقرون به صرفه است. این مشکل به دلیل وجود افزونه ها و افزونه های مختلف ایجاد می شود. به این ترتیب با وجود وجود افزونه های مختلف در سایت های وردپرسی، فرآیند بهینه سازی سئو بسیار ساده تر و در نتیجه هزینه کمتری دریافت می شود.

کاهش زمان در خدمات سئو وردپرس

وجود افزونه ها و افزونه ها در وب سایت های وردپرسی، علاوه بر کاهش هزینه بهینه سازی آنها، به کاهش زمان مورد نیاز برای بهینه سازی نیز کمک می کند. عوامل مختلفی بر زمان مورد نیاز برای بهینه سازی سایت وردپرس تاثیر می گذارد. به عنوان مثال، جایگاه وب سایت در بین نتایج جستجو بسیار تاثیرگذار است. اما می توان به طور تقریبی بیان کرد که خدمات سئوی وردپرس، وب سایت شما را بین سه ماه تا یک سال بهینه می کند.
ساده سازی سئوی وردپرس
به طور کلی، یکی از مهم ترین دلایل انتخاب وردپرس به عنوان گزینه چه چیزی باعث محبوبیت آن می شود. برای طراحی وب سایت سادگی آن است. این سهولت استفاده از وردپرس در موارد مربوط به سئو نیز موثر است. به این ترتیب بهینه سازی سئو سایت وردپرسی بسیار راحت تر از سایر وب سایت ها می باشد. وجود افزونه ها و ویژگی های مختلف به شما کمک می کند تا به راحتی وب سایت خود را بهینه کنید.

نتیجه بهتر از سایت های اختصاصی

در نهایت در مورد بهینه سازی سئو سایت وردپرسی می توان گفت که کاهش زمان لازم برای بهینه سازی، کاهش قیمت و ساده سازی کارها منجر به نتایج بهتری برای بهینه سازی سایت وردپرسی می شود. همه این عوامل به همراه ماهیت وردپرسی وب سایت، بهینه سازی سئو را در وب سایت های وردپرسی مؤثرتر از وب سایت های اختصاصی می کند.

روند انجام خدمات سئو وردپرس چیست؟

برای دریافت خدمات حرفه ای سئو سایت وردپرس از فن وب، باید یک سری مراحل را طی کنید. اولین قدم برای دریافت خدمات سئوی وردپرس آنالیز وب سایت مورد نظر است. در این مرحله باید اطلاعات اولیه و وب سایت خود را در اختیار کارشناسان فن وب قرار دهید تا بررسی شوند. این مرحله معمولا بین 2 تا 3 روز کاری تکمیل می شود. پس از اتمام آن، تمامی اطلاعات مربوط به وب سایت و کلمات کلیدی در اختیار مشتریان قرار می گیرد.
توجه داشته باشید که مراحل بهینه سازی وب سایت تنها به مراحل ذکر شده در زیر ختم نمی شود، یکی از مهمترین نکات در مورد تیم فن وب این است که که تمام فعالیت های وب سایت ها به صورت ماهانه بررسی می شود. ارائه گزارش در پایان این فرآیند به این صورت است که تمامی فعالیت های یک وب سایت در پایان هر ماه برای آن ارسال می شود. این ویژگی به مالک وب سایت اجازه می دهد تا پیشرفت پروژه را در دراز مدت نظارت کند.

مشاوره رایگان سئو سایت وردپرس

پس از دریافت اطلاعات مشتریان، مشاوره های لازم جهت بهینه سازی وب سایت به آنها ارائه می شود. یکی از مهمترین وظایف در این فرآیند تحلیل رقبا در زمینه سئو است که کارشناسان فن وب این کار را برای شما انجام می دهند. این مرحله یکی از مهمترین مراحل در روند بهبود سئو است که باید جدی گرفته شود، خوشبختانه تیم فن وب در کار خود بسیار جدی است.

تحقیق کلمات کلیدی برای خدمات حرفه ای SEO

در مرحله بعد برای دریافت خدمات سئوی سایت وردپرس توسط فن وب، کارشناسان کلمه کلیدی را گردآوری و تنظیم می کنند. بدون شک کلمات کلیدی نقش مهمی در سئوی سایت وردپرسی دارند در نتیجه باید در یافتن موارد مناسب دقت زیادی به خرج داد. با انتخاب کلمه کلیدی مناسب می توانید وب سایت خود را به صورت صحیح و اصولی بهینه کنید. هر گونه خطا در این مرحله ممکن است جهت نامناسبی به فرآیند بهینه سازی وب سایت بدهد، در نتیجه این مرحله توسط ابزارهای حرفه ای و دقیق در این زمینه انجام می شود. در پایان این مرحله، کلمات کلیدی تعیین شده توسط ابزارها در اختیار مشتری قرار می گیرد.

رفع مشکلات فنی و سئوی سایت

در مرحله بعدی زمان بهبود تمامی مشکلات فنی و سئوی سایت وردپرس فرا رسیده است. ساختار داخلی وب سایت یکی از مهم ترین عوامل بهینه سازی و قرار گرفتن آن در نتایج اولیه گوگل به حساب می آید. این ساختار در واقع بدنه وب سایت شما است که بسیاری از عوامل دیگر بر آن استوار است. بنابراین لازم است که بدنه وب سایت خود را بدون هیچ نقصی دریافت کنید. فراموش نکنید که هر گونه نقص در ساختار داخلی وب سایت در آینده برای شما مشکل ساز خواهد شد.

تولید محتوای تخصصی سئو سایت وردپرس

در این مرحله پس از یافتن کلمات کلیدی و رفع مشکلات مربوط به ساختار داخلی وب سایت، نوبت به تولید محتوای تخصصی با توجه به سئو می رسد. تیم فن وب این محتوا را با توجه به نیاز مشتری و اصول سئو سایت های وردپرسی تهیه و ارائه می کند. محتوای تولید شده در این مرحله به صورت انحصاری برای مشتری مورد نظر تولید می شود، این محتوا به گونه ای تولید خواهد شد که علاوه بر جذب مخاطب هدف، از نظر ربات های گوگل نیز بسیار ارزشمند و جالب باشد. پس از تولید محتوای انحصاری در این مرحله و تایید مشتری، این محتوا در سایت قرار می گیرد.

انتشار گزارش ها و بک لینک ها در رسانه های معتبر

اگر متوجه شده اید، قبلا در مورد اهمیت لینک سازی در سفارش سئو وردپرس توضیح دادیم. استفاده از این تکنیک به وب سایت شما کمک می کند تا با لینک دادن به صفحات دیگر، تبلیغ شود. البته همانطور که گفتیم این تکنیک باید با آگاهی کامل و کاملا هوشمندانه استفاده شود. در غیر این صورت، ربات های گوگل فعالیت شما را نامعتبر یا تقلبی در نظر خواهند گرفت. با این حال، لینک بیلدینگ می تواند نتایج کاملا متضادی داشته باشد. به گونه ای که به جای بهبود موقعیت وب سایت و بالا کشیدن آن منجر به افت جایگاه آن می شود. با این اوصاف لازم است این تکنیک حرفه ای را به دست متخصصان بسپارید تا موقعیت وب سایت شما به خطر نیفتد. در این مرحله تیم فن وب پیوند خارجی صفحات وب سایت شما را بر عهده می گیرد. این تکنیک می تواند برای وب سایت هدف از نظر رشد در یک کلمه کلیدی خاص مفید باشد. همچنین با لینک بیلدینگ می توانید نام برند یا وب سایت خود را در صفحات دیگر برجسته کنید، با توجه به اهمیت پیاده سازی این تکنیک در فرآیند بهینه سازی سئو سایت وردپرس، تیم فن وب این مرحله را با استفاده از افراد حرفه ای با دقت کامل انجام می دهد.

بهبود و افزایش ورودی سایت

یکی دیگر از عوامل مهم که برای ربات های گوگل بسیار مهم است، میزان ترافیک وب سایت شما است. هرچه تعداد ورودی ها بیشتر باشد، وب سایت شما محبوب تر است. بنابراین، چیزی که تیم فن وب در این مرحله بر روی آن تمرکز دارد، بهبود ورودی وب سایت است. با بهبود ورودی وب سایت و افزایش آن، می توانید موقعیت وب سایت خود را در نتایج جستجوی Google بهبود بخشید.

رتبه بندی کلمات کلیدی وب سایت را افزایش دهید

رتبه یا جایگاه کلمات کلیدی یکی دیگر از نکات مهمی است که در روند ارتقای جایگاه وب سایت باید مورد توجه قرار گیرد. در واقع، رتبه یک کلمه کلیدی یا عبارت، موقعیت آن در بین نتایج جستجوی گوگل است. در این مرحله تیم فن وب اقداماتی را انجام می دهد تا کلمات کلیدی وب سایت شما در جستجوهای گوگل در جایگاه خوبی قرار گیرد. رتبه این کلمات به شدت بر موقعیت وب سایت تأثیر می گذارد، بنابراین این تیم با دقت قدمی کامل برای بهبود آن در نظر خواهد گرفت.

نحوه سفارش سئوی وردپرس در فن وب

در نظر داشته باشید که تیم فن وب امکان مشاوره رایگان را برای مخاطبان خود در نظر گرفته است. بنابراین مشتریانی که علاقه مند به دریافت خدمات سئو وردپرس هستند می توانند از این فرصت استفاده کنند. اگر تصمیم شما برای استفاده از این خدمات قطعی نیست، پیشنهاد می کنیم در اولین قدم از مشاوره رایگان این وبسایت برای تصمیم گیری نهایی کمک بگیرید. همچنین، دریافت مشاوره از کارشناسان به شما کمک می کند تا تمام اطلاعات مورد نیاز برای شروع بهینه سازی سئو سایت وردپرس خود را داشته باشید.

اما اگر تصمیم خود را نهایی کرده اید و به اطلاعات بیشتری نیاز ندارید، می توانید سئوی وردپرس را مستقیماً در فن وب سفارش دهید. از وب سایت فن وب دیدن کنید و به دنبال مشاوره و سفارش باشید. اولین قدم برای مشتریان این است که این فرم را پیدا کنند و تمام اطلاعات مورد نیاز را پر کنند. این اطلاعات شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و طرح درخواستی شما می باشد.
پس از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز، گزینه ارسال اطلاعات را انتخاب کنید تا به مرحله بعدی سفارش سئو وردپرس در این سایت بروید. در صورتی که در مراحل ثبت سفارش با مشکلی مواجه شدید و یا در این زمینه سوالی داشتید می توانید با کارشناسان فن وب تماس حاصل فرمایید. همچنین امکان خرید محصولات و خدمات فن وب بصورت تلفنی نیز وجود دارد. برای سفارش سئو وردپرس و مشاوره رایگان یا خرید محصولات و خدمات فن وب با شماره 28428010 (021) تماس بگیرید.

مزیت فن وب در انجام خدمات سئو سایت وردپرس

از آنجایی که خدمات سئو سایت حرفه ای باید توسط افراد متخصص و ماهر در این زمینه انجام شود، درمورد وب این اطمینان وجود دارد که تمام خدمات، خدمات تخصصی ترین سایت ورپرس را به صورت اختصاصی برای وب سایت خود دریافت می کند. یکی دیگر از ویژگی های این وب سایت، دریافت خدمات سئو وردپرس ارزان خواهد بود. بسیاری از فعالان در این زمینه از نیاز به وب‌سایت‌ها برای بهبود موقعیت خود استفاده می‌کنند. این در حالی است که شما می‌توانید در وب سایت بهترین و مقرون به‌صرفه‌ترین پلن‌ها را برای بهبود سئوی وب‌سایت خود دریافت کنید. جدا از آن بدون داشتن اطلاعات کافی است این احتمال وجود داشته باشد که خدمات مناسب با وب سایت وردپرسی خود را دریافت کند. در فن وب اين امكان براي ارائه خدمات در ابتدا، با دريافت مشاوره رايگان در زمينه سئو وردپرس نسبت به اين اقدام خود آگاهي كامل دارند. سپس در صورت امکان می‌توانند از همین وبسایت اقدام به خرید کنند. علاوه بر آن، تیم وب برای یافتن نیاز به سئوی وردپرس در زمینه‌های مختلف رای‌دهی می‌برد تا روند بهبود سایت به‌صورت کاملاً حرفه‌ای و با استفاده از ابزارهای تخصصی در این زمینه برود.