نرم افزار پخش مویرگی

نرم افزار پخش مویرگی یا ویزیت یار فن وب، ابزاری ساده و کارآمد است که در اختیار ویزیتورها قرار می گیرد و عملیات ثبت سفارش کالا و ارسال آن را ساده تر کرده است.

 شما به عنوان مدیران و کارفرمای دیگر نیازی به تغییر سیستم حسابداری بدون نیاز دارید و در صورت استفاده از حسابداری هلو و حسابداری سپیدار می توانید تغییر و هزینه را به نرم افزار ویزیتوری فن وب متصل شوید.

visityar

درباره نرم افزار پخش مویرگی

سال‌هاست که با توجه به افزایش تنوع محصولات و رقابت برای فروش محصول، تامین‌کنندگان دیگر به مشتری‌ها می‌روند و سفارشات را به حضور در میان ویزیتورها می‌رسانند تا سهم بیشتری از فروش در بازار داشته باشند.

این شیوه فروش محصول که به صورت نقطه به نقطه و مکان به مکان انجام می‌شود، پخش مویرگی نام دارد. شرکت‌های نرم‌افزارهای پخش مویرگی ارائه کرده‌اند و هر کدام از امکانات را دارند. محصول شرکت فن وب در زمینه نرم افزار پخش مویرگی قابلیت اتصال به همه سیستم های حسابداری پخش را انجام می دهد و روند ارسال سفارشات را کاملاً ساده ساخته است. تمامی گزارشات از این فرآیند در سامانه تحت وب در اختیار مجموعه مدیران قرار می‌گیرند. در ادامه به مهم ترین ویژگی های نرم افزار پخش مویرگی فن وب اشاره کرد.

مراحل طراحی سایت

امکان مشاهده مکان ویزیتورها و محل ثبت سفارش ویزیتور

در نرم افزار پخش مویرگی فن وب شما می توانید تمام نقاطی را که ویزیتورها فاکتورها ثبت کرده اند را به تفکیک روز و ماه و سال روی نقشه مشاهده کنید و همچنین زمان ثبت فاکتور و مبلغ فاکتور را نیز نماش می دهد.

منطقه بندی و مسیرهای ویزیت

ویزیتورها می‌توانند لیست مشتریان را در اپلیکیشن ویزیتوری مشاهده کنند. یکی از امکاناتی که برای فروش مویر در نظر گرفته‌شده‌ای از منطقه‌ای و مسیر دسته‌بندی مشتریان برای ویزیتورها می‌تواند به این صورت باشد که در تاریخ‌های هفتگی خاص یا ماهیانه می‌توان لیست و مسیرهای مشتریان را برای ویزیتورها تعیین کرد و ویزیتورها را تعیین کرد و ویزیتورها را تعیین کرد و ویزیتورها را تعیین کرد. 

visityar
visityar

دریافت و ارسال سفارش به حسابداری

مهترین ویژگی نرم‌ افزار ویزیتوری فن وب سفارش‌گیری و ارسال سفارشات به حسابداری می‌باشد. ویزیتورها و بازاریاب‌ها می‌توانند ابتدای روز کاری با اطلاعات را دریافت و سپس شروع به ثبت سفارش از مشتریان کنند.
ثبت سفارش در اپلیکیشن پخش مویرگی بسیار سریع و راحت بوده و شامل امکانات و قابلیت‌های متعددی است که برای انواع شرکت‌های پخش(مواد غذایی،دارویی،آرایشی و …) کاربرد دارد.

انواع تیپ‌های قیمت

در شرکت‌های پخش مویرگی برای قیمت گذاری کالاها سیاست‌های مختلفی در نظر می‌گیرند. در پخش مویرگی برای انواع پرداخت‌ها مانند چک یا نقد قیمت کالاها متفاوت است و یا مشتریان بر اساس خوش حسای بودن و خرید قسطی و نقد قیمت‌های متفاوتی را مشاهده می‌کنند.
در اپلیکیشن پخش مویرگی فن وب این دسترسی در اختیار مدیران و ویزیتورها قرار دارد تا برای محصولات و یا مشتریان تیپ قیمت‌های متفاوتی در نظر بگیرید .

انواع تخفیفات سطری و پلکانی

یکی از امکانات مهمی که مدیران فروش به شدت به آن نیاز دارند ارائه انواع تخفیفات در هنگام فروش است. در نرم افزار پخش مویرگی فن وب قابلیت‌های متعددی از جمله تخفیفات سطری از حسابداری، تعریف تخفیف پلکانی برای کالاها ، تخفیفات درصدی و ریالی را در نظر گرفته‌ایم و مدیران فروش می‌توانند از هرکدام با توجه به سیاست و نیاز شرکت استفاده کنند.

امکان چاپ سفارش در محل مشتری

اصولا شرکت‌های پخش و خصوصا فروش گرم زمان دریافت سفارش فاکتور را برای مشتری چاپ می‌کنند. ما در نرم افزار ویزیتوری فن وب راهکار جدیدی برای شما در نظر گرفته‌ایم در این اپلیکیشن شما می‌توانید فاکتورهایی که برای مشتریان ثبت می‌کنید را همان لحظه در شبکه‌های اجتماعی مانند واتس اپ ارسال کنید.به این شکل دیگر شما نیاز به تهیه پرینتر و کاغذ ندارید و در هزینه‌های سازمان صرفه جویی می‌شود.

اطلاعات حساب مشتریان و حساب معین آنها

یکی از مواردی که اصولا برای ویزیتورها و مدیران فروش بسیار مهم این است که به اطلاعات مشتریان شامل آدرس فروشگاه،اطلاعات تماس، سفارش‌های قبلی مشتری، فاکتورهای مرجوعی و …. دسترسی داشته باشند.
علاوه براین موارد در نرم افزار پخش مویرگی فن وب اطلاعاتی از قبیل معین حساب مشتریان و مانده حساب و چک‌های  مشتری را در اختیار مدیران و ویزیتورها قرار می‌دهیم.همچنین این امکان وجود دارد که ویزیتورها مشتری جدید تعریف کرده و ثبت سفارش کنند و برای شرکت پخش ارسال کنند.

visityar

داشبورد گزارشات نرم افزار ویزیتوری

مدیران فروش پخش مویرگی برای اطلاع از وضعیت فروش و تعداد فاکتورهای سفارش گرفته شده توسط ویزیتورها و نظارت به نیروها نیاز به سامانه‌ایی برای مدیریت و تحلیل فروش دارند سامانه گزارشات تحت وب وبکام برای بررسی عملکرد فروش و توزیع فراهم شده و در اختیار شرکت ها و مدیران فروش قرار می گیرد.

سامانه مدیریتی وبکام شامل انواع گزارش های متنوع فروش بصورت نموداری – تحلیلی مختلف در حوزه فروش ویزیتورها، سفارش‌های دریافتی، بررسی تور ویزیت، دریافت‌های مالی و … می باشد.

از مهم‌ترین خدمات نرم افزار ویزیتوری شامل:

  • فروش بیشتر و هدفمند
  • مدیریت زمان و بررسی لحظه‌ای
  • برنامه ریزی دقیق بر اساس گزارشات