نرم افزار سفارشگیری مشتریان فن وب

نرم افزار سفارش مشتری محصولی کارآمد از فن‌وب است که بر خلاف سایر محصولات موجود ارتباط مستقیمی با سیستم مالی فروشگاه و نرم افزار حسابداری دارد. این نرم افزار اندروید شامل اطلاعات مورد نیاز خود از جمله عنوان محصول، قیمت، تخفیف و موجودی کالا و… را به صورت آنلاین از سیستم مالی دریافت می کند و در اختیار مشتریان مستقیم فروشگاه قرار می دهد.

application-shop

درباره نرم افزار سفارشگیری مشتریان

برنامه اندروید سفارش مشتری در واقع برای ارتباط مستقیم بین شرکت های پخش و مشتریان طراحی شده است تا شرکت و مشتری بتوانند بدون واسطه ارتباط برقرار کنند. نرم افزار سفارش مشتری فن وب راه حلی برای در دسترس بودن و فروش بیشتر است.

اصولا شرکت های پخش باید به کل بازار دسترسی داشته باشند و این مستلزم داشتن بازاریابان زیاد و هزینه های بالا به دلیل گستردگی شهرها و مشتریان است. ما در اینجا راه حلی را به شما پیشنهاد می کنیم تا بازار مورد نظر را بدون بازدیدکننده یا داشتن داشته باشید. نرم افزار پخش مویرگی و پیشنهاد کمیسیون برای صرفه جویی در هزینه.

در نرم افزار سفارش مشتری اپلیکیشنی را در اختیار مشتریان قرار می دهید که در تمام ساعات شبانه روز می توانند به محصولات دسترسی داشته باشند و آنها را مشاهده کنند و در هر زمانی بدون محدودیت زمانی سفارش مورد نظر خود را ثبت کنند و سفارش مشتری بلافاصله به آدرس زیر ارسال می شود. حسابداری برای تایید سفارش نهایی ارسال می شود و شما به عنوان مدیر با پیامی از این سفارش مطلع می شوید.

چرا نرم افزار سفارشگیری مشتریان فن وب؟

نرم افزار سفارش مشتری با توجه به رابط کاربری بسیار مناسبی که دارد می تواند فرآیند فروش را تسهیل کرده و به مشتریان بیشتری ارائه خدمات کند.
همچنین با توجه به این موضوع با توجه به اینکه قابلیت اتصال به کلیه سیستم های مالی مبتنی بر پایگاه داده SQL را دارد می تواند ابزار مناسبی برای فروشندگانی باشد که اطلاعات کافی در مورد ابزار فروش آنلاین ندارند و علاقه مند به ثبت کلیه سفارشات در سیستم حسابداری خود هستند.به همین دلیل می‌توان آن را را جایگزینی مناسب به جای روش های سنتی فروش فعلی دانست.

mobile-app

امکانات نرم افزار سفارشگیری مشتریان

sefareshgir

-ارسال کالا از سیستم حسابداری

شما بدون نیاز به تعریف کالا و صرف زمان زیاد، فقط با زدن یک دکمه تمام کالاها را به حسابداری به نرم افزار سفارش گیری مشتریان ارسال می کنید و قیمت ها و موجودی همیشه به روز است. همچنین با پنل مدیریتی که در مدیرانی که می‌گیرند، می‌توانند نوعی کالاها را مشخص کنند و کالاهایی را که نمی‌توانند از مخفی‌کننده‌ها ببینند.

-ارسال کالا از سیستم حسابداری

در این نرم افزار سفارش گیری مشتریان، لوگو و نام مجموعه شما قرار گرفتن واطلاعات شرکت و قسمت تماس با ما و در مورد ما را با توجه به نیاز به شرکت تکمیل می‌کنید و شما اپلیکیشن اختصاصی با رنگبندی مد نظر خود و اطلاعاتی که دارد می‌تواند داشته باشد.

نمایش موجودی حساب به مشتریان

یکی از دغدغه های مشتریان برای خرید دیدن موجودی حساب است تا بتوانند بهتر برای سفارش برنامه ریزی کنند. در این برنامه، آنها می توانند آخرین موجودی حساب را مشاهده کنند.

استفاده از انواع قیمت

می‌توانید از انواع قیمت‌ها برای نمایش به مشتریان استفاده کنید. با توجه به اینکه هر مشتری نوع خاصی از پرداخت را انتخاب می کند، در پنل مدیریت می توانید به هر مشتری نوع قیمت مورد نظر خود را ارائه دهید.

در شرکت های پخش با توجه به میزان فروش و مشتری و خرید نقدی، اقساط و چک می توانید برای هر مشتری با توجه به نوع پرداخت در این نرم افزار سفارش مشتری قیمت متفاوتی در نظر بگیرید.

مشاهده وضعیت سفارش

در نرم افزار سفارش مشتری قسمتی جهت مشاهده وضعیت سفارشات و فاکتورهای ثبت شده در نظر گرفته شده است تا مشتریان از مراحل ثبت نام مطلع شوند. نمایش وضعیت سفارش شامل در حال بررسی،ثبت شده،رد شده و در حال ارسال می باشد تا مشتریان در طول روند سفارش از مراحل مطلع باشند.

sefareshgir

تعریف انواع تبلیغات و تخفیفات

یکی از دغدغه های مدیران، راه اندازی تبلیغات و تخفیف های مختلف برای کالاها و مشتریان است. تخفیف هایی که در نظر گرفته می شود از نمایش تخفیف های خط تولید از سیستم حسابداری تا تعریف تبلیغات و تخفیف های پلکانی متفاوت است تا بتوانید بهترین سیاست های فروش را برای مجموعه خود اجرا کنید.

انواع روش های پرداخت

مشتریان پس از انتخاب کالا و بررسی فاکتور نهایی وارد صفحه ثبت سفارش می شوند. در این مرحله قیمت نهایی و تخفیف ها نمایش داده می شود و باید پرداخت انجام شود که در نرم افزار سفارش مشتری به دو صورت در نظر گرفته شده است. مثال اول پرداخت پس از تحویل محصولات و مثال دوم پرداخت آنلاین است که یک درگاه بانکی را برای شما می گیرد و پرداخت به حساب شرکت انجام می شود.

مزایای نرم افزار سفارشگیری مشتریان

 • دسترسی 24 ساعته مشتریان به فروشگاه
 • دسترسی به سوابق سفارشات
 • جستجوی پیشرفته برای کالاها و محصولات
 • دسترسی به آخرین قیمت محصولات
 • مشاهده وضعیت سفارشات (تأیید، رد شده)
 • سیستم پیام رسانی برای ارتباطات و اعلانات
 • ارتباط مستقیم با مشتری و حذف کمیسیون
 • اطلاعات در مورد آخرین محصولات و تغییرات
sefareshgir

نحوه انتشار نرم افزار سفارشگیری مشتریان

راه حل های زیر برای انتشار برنامه سفارش شما برای مشتریان وجود دارد:

 • انتشار در وب سایت و شبکه های اجتماعی شرکت
 • انتشار در برنامه Android Market
 • ارسال پیوند مستقیم از طریق پیامک
 • و …
sefareshgir