دمو املاک

توضیحات

قالب لیستدو (Listdo) دارای امکانات فراوانی می باشد که کار شما را برای مدیریت یک وبسایت بسیار ساده خواهد کرد. با استفاده از قسمت فروشگاه به راحتی می توانید پکیج های خود را برای ارسال آگهی ها ایجاد کنید تا کاربران شما بتوانند برای ارسال آگهی یک پکیج خریداری نمایند تا قادر به ارسال آگهی باشد. استایل های متفاوت برای نمایش آگهی این امکان را به شما می دهد تا با دست باز و با توجه به سلیقه ی خود یک مورد را برای وبسایت خود انتخاب و استفاده کنید. همچنین برای قسمت جزئیات آگهی هم دو استایل متفاوت بای شما قرار داده شده است تا با توجه به سلیقه ی خود یکی را انتخاب کنید. در بخش نظرات آگهی ها کاربران شما قادرند تا تجربیات خود را در قالب تصاویر برای کاربران دیگر ارسال کنند و تصاویر خود که تجربه ی آنها از آن آگهی است را با کاربران دیگر به نمایش بگذارند. همچنین شما قادرید تا بدون نیاز به نصب هیچ افزونه ی اضافی ویدئو های معرفی محصولات خود را از طریق آپارات در وبسایت خود قرار دهید تا بازخورد بهتری را برای وبسایت خود دریافت کنید. داشبورد اختصاصی کاربر یکی دیگر از امکانات این قالب شگفت انگیز می باشد. این قسمت به صورت اختصاصی برای این قالب حرفه ای طراحی شده است و نیاز به خرید و نصب هیچ نوع افزونه ی اضافی برای استفاده نمی باشد. کاربران شما به راحتی از طریق این قسمت می توانند تمامی موارد موجود که مربوط به هر کاربر می باشد را مدیریت و کنترل نمایند.

ویژگی‌ها:

قالب لیستدو سازگار با آخرین نسخه وردپرس است و انعطاف بالایی دارد و در زمان کوتاهی می‌توانید قالب را ویرایش و سفارشی سازی کنید. از جمله امکانات قالب لیستدو می توان به موارد زیر اشاره کرد:
✸ صفحه ساز المنتور
✸ 3 صفحه ی اصلی
✸ سازگار با آخرین نسخه ی وردپرس
✸ فروشگاه ساز ووکامرس
✸ داشبورد اختصاصی کاربر
✸ امکان اتصال به درگاه های پرداخت ایرانی
✸ فیلدهای سفارشی
✸ امکان ارسال پیام خصوصی برای ارسال کننده آگهی
✸ امکان تماس با آگهی دهنده
✸ امکان ارسال تصویر در هنگام ثبت نظر
✸ 9 استایل نمایش آگهی
✸ 2 استایل نمایش جزئیات آگهی
✸ چندین استایل متفاوت برای وبلاگ (امکان انتخاب و نمایش از قسمت تنظیمات قالب) گوگل مپ (برای استفاده باید api تهیه کنید) ، مپ باکس و اپن استریت (قابلیت استفاده رایگان)

صفحه اصلی دمو