مجموعه فن وب پیوند مجموعه های بهین استارت و وبکام است که از سال 1385 درابتدا با انجام چند اختراع در زمینه‌های مختلف و تجاری‌سازی آنها شروع به کار کرد و تحت حمایت بنیاد ملی نخبگان قرار گرفت.
مجموعه ما، ایده‌ها و پروژه‌های حرفه‌ای در زمینه توسعه مانیتورینگ و کنترل در سیستم‌های صنعتی، اداری و تجاری انجام می دهد. مجموعه با بیش از 40 نیرو به صورت مستقیم و بیش از 180 نماینده و عامل فروش در سراسر دنیا، در چهار دپارتمان توسعه نرم افزار، دو دپارتمان پشتیبانی نرم افزار، و دپارتمان اداری، که شامل بخش فروش، منابع انسانی و مدیریت است، در حال خدمات‌رسانی می‌باشد. و همچنین محصولاتی در حوزه مانیتورینگ صنعتی، اپلیکیشن‌ها و نرم افزارهای تحت وب و ویندوزی، طراحی و توسعه وب‌سایت، طراحی بازی و ویدیوهای 360 درجه در حوزه های گرافیک متحرک، حوزه‌های AR و VR و سیمولاتورها، نرم افزارها و وب سایت‌های فروش و ویزیتوری، و برنامه‌های توسعه و طراحی در حوزه هوش مصنوعی، ارائه می‌دهد.
مجموعه ما با اتکا بر توانایی و قدرت متخصصان جوان و با استعداد توانسته بیش از 18 سال خدمات عالی به مشتریان که به دنبال راه حل های برتر فناوری هستند، ارائه دهد. ما مفتخریم که از همه ابزارها و توانایی‌هایی که در اختیار داریم برای ارائه محصولات و خدمات با کیفیت بالا به مشتریان استفاده می‌کنیم.
اکنون مجموعه فن وب، در حال فعالیت و توسعه دپارتمانی در حوزه حمل و نقل در مجامع بین المللی می باشد، که با توسعه شرکتی خارج از کشور در حال انجام است. هدف مجموعه فن وب، ارتقاء سطح تکنولوژی مشتریان و بهبود عملکرد مجموعه‌ها است. با بیش از چند هزار پروژه موفق، آماده ارائه محصولات و خدمات و انجام پروژه‌های جدید هستیم. شما می توانید سایر زمینه‌های فعالیت ما و نیز دستاوردها و محصولات را در منو‌های وب سایت مشاهده کنید.
برای اطلاعات بیشتر و زمینه‌های همکاری، مدیران واحدهای ما آماده برگزاری جلسات مشاوره و پیشبرد اهداف با شما هستند.
https://fanwebco.ir/