صفحه ورود به برنامه

برای ورود به برنامه شما باید در قسمت نام کاربری شماره ملی و در قسمت رمز عبور،رمز خود را وارد کنید؛ در صورت فراموش کردن رمز عبور می توانید از کلید رمز عبور را فراموش کرده اید؟ استفاده کنید.
اگر برای شما نام کاربری و رمز عبور تهیه نشده باشد باید با مدیریت تماس گرفته و یک حساب کاربری برای شما ایجاد شود؛ تمامی سطوح دسترسی و محدودیت های هر کاربر حین ایجاد حساب کاربری تعیین می شود. همچنین برای تعیین رمز عبور هنگام ایجاد حساب کاربری می بایست از یک رمز 8 کاراکتری استفاده کنید.

معرفی اپلیکیشن طبس

این نرم افزار توسط شرکت بهین همراه آینده روشن، مجموعه بهین استارت طراحی و تهیه شده است. بخش های مختلف نرم افزار شامل مدیریت بلیت ها اعم از امکان حذف، ویرایش و یا افزودن بلیت از طریق نرم افزار، مدیریت کاربران نرم افزار و وب سایت که شامل امکان دسته بندی، حذف، ویرایش سطوح دسترسی و افزودن کاربر در محیط نرم افزار می باشد. همچنین بخش مدیریت تخفیف ها که به صورت کامل با امکان تفکیک بلیت ها برای اعمال تخفیف و یا صدور تخفیف بصورت اختصاصی می باشد. بخش مدل سه بعدی استخر در این نرم افزار پیاده سازی شده است که هم مشتری و هم کاربر نرم افزار و ادمین می توانند از آن استفاده کنند؛ در این محیط سه بعدی که از طراحی و پیاده سازی تا اجرا توسط تیم بهین استارت انجام شده می توانید یک آشنایی با تمامی بخش های استخر داشته باشید، همچنین امکان خرید بلیت و برقراری ارتباط با مدیریت و وب سایت را دارد. می توان داده سیستم های تهویه و موتور خانه استخر را نیز در بخش داخلی استخر بصورت آنلاین مشاهده کرد، این داده ها شامل دمای آب های سرد و گرم، دمای آب استخر، دمای سونا های بخار و خشک و سایر پارامتر های قابل اندازه گیری را بررسی کرد.
در بخش گزارش گیری شما براساس روز و به تفکیک سانس و جنسیت و تعداد می توانید گزارشات و تراکنش های صورت گرفته را مشاهده کنید؛ همچنین در این قسمت امکان ذخیره سازی و اشتراک گذاری
گزارشات فراهم می باشد. بخش ارتباط با وب سایت هم در این نرم افزار دیده شده است. در بخش تراکنش ها، شما می توانید تمامی تراکنش های صورت گرفته برای کاربر و حساب او را چک کنید؛ همچنین می توانید از حساب برداشت و یا واریز نیز انجام دهید. تمامی داده های نرم افزار با وب سایت همگام هستند و بصورت آنلاین داده ها همگام سازی می شوند.

راه های ارتباطی

در صفحه ورود به برنامه، یک قسمت برای راه های ارتباطی با مدیریت و وب سایت تهیه شده است، که در قسمت راه های ارتباطی شامل سه دکمه برای ارتباط از طریق پست الکترونیکی، شماره تماس و وب سایت مجموعه ورزشی شرکت زغال سنگ پروده طبس می باشد. سایر راه های ارتباطی در وب سایت مجموعه ورزشی برای کاربران در دسترس می باشد.

کاربرد اپلیکیشن طبس

ذخیره اطلاعات
مدل سازی
مدیریت کاربران

پس از وارد کردن قسمت های نام کاربری و رمز عبور و تائید صحت آن، قبل از ورود به محیط برنامه یک
پنجره باز خواهد شد که از کاربر، اجازه ذخیره و یا عدم ذخیره اطلاعات کاربر برای دفعات بعدی ورود به
سیستم را می گیرد که در صورت پذیرش ذخیره سازی دیگر نیازی به وارد کردن اطلاعات در هنگام ورود
به سیستم نخواهد بود.
همچنین اگر پس از ذخیره اطلاعات بخواهید از حساب کاربری خود خارج شوید در داخل محیط برنامه
این امکان محیاست.

نحوه اضافه کردن بلیط

برای تعریف بلیت برای سانس های موجود شما باید به بخش اضافه کردن بلیت مراجعه کنید. در این بخش شما می توانید بلیت های خود را به تفکیک روز های هفته تعریف کنید. در هر روز شما بلیت های مربوط به همان روز را مشاهده می کنید و می توانید بلیت های مربوط به همان روز را نیز تعریف کنید.
برای این کار:
1_ ابتدا روز مورد نظر را از بین روز های هفته انتخاب کنید.

2_ روی دکمه ساخت بلیت جدید کلیک کنید.

3_ اطلاعات بلیت را کامل پر کنید و سپس روی دکمه ایجاد بلیت جدید کلیک کنید.
حال، بلیت شما برای روز و تاریخ و ساعت مدنظر ساخته شد.

در این صفحه بلیت های مربوط به روزی که انتخاب کرده اید را به تفکیک جنسیت برای هر روز مشخص هفته مشاهده می کنید که در کنار آن وضعیت فعال بودن بلیت و سایر اطلاعات آن نیز قابل مشاهده می باشد؛ شما پس از ایجاد بلیت هم امکان ویرایش و یا حذف آن را دارید.

در این صفحه اطلاعات مدنظر برای ایجاد بلیت جدید را مشاهده می کنید، بخش مرتب سازی مربوط به اولویت و ردیف بلیت می باشد. کد بلیت یک کد دو رقمی برای قسمت تائید بلیت می باشد که بر اساس این کد، موجود بودن بلیت در تاریخ و زمان را چک می کند.

بخش تایید بلیط ها

در این بخش بلیت های فعال برای هرروز که قابل مشاهده می باشند در دسترس هستند که هنگام شروع سانس شما می توانید صحت بلیت هایی که خریداری شده اند را بررسی کنید شما بلیت مشتریان را از طریق کد ملی، کد پرسنلی و یا اسکن تائید و چک می کنید و به تعدادی که بلیت برای هر سانس تعریف کرده اید و در سایت خریداری شده است اجازه ورود به مجموعه ورزشی را می دهد. بر روی بلیت مد نظر برای همان روز کلیک کنید و اطلاعات و صحت بلیت را بررسی کنید.

بخش مدیریت کاربران

در این بخش شما مدیریت کاربرانی که از این برنامه استفده می کنند را می توانید انجام دهید. فعالیت هایی مانند اضافه کردن کاربر و یا ویرایش و حذف آن، انتخاب کاربر به عنوان مدیر و تعریف دسترسی های مختلف برای هر کاربر، تائید کاربران برای ورود و یا خارج کردن آنها از برنامه و همچنین انجام دسته بندی کاربران که با این دسته بندی گزارش گیری و فرآیند تائید بلیت شما راحت تر و منظم تر می شود ؛ افزون بر اینکه در دسته بندی کاربران انتخاب و تعریف بلیت برای هر کاربر مشخص میشود.

راهنمای کاربر اپلیکیشن طبس

بخش افزودن کاربران

برای افزودن کاربرانی که از طریق نرم افزار اندرویدی مجموعه را مدیریت می کنند شما باید در این بخش حساب تعریف کنید تا اجازه ورود به برنامه را داشته باشند در ابن بخش شما می توانید کاربر جدید با مشخصات فردی و محدودیت برای میزان دسترسی ها تعریف کنید. رمز عبور، اعمال محدودیت بر ماه، هفته و روز برای تعریف بلیت، محدودیت ها و دسته بندی کاربر در این بخش قرار دارد

بخش مدل سازی

در این بخش یک نمای سه بعدی از استخر و بخش های آن وجود دارد که شما می توانید از آن دیدن  کنید؛ همچنین ارتباط با ادمین و بخش های مختلف را نیز دارد. شما از طریق بخش مدل سازی می توانید برای خرید بلیت اقدام کنید و یا سیستم داخل استخر را در نسخه ادمین چک کنید.